M&S Fair
Zvyšujeme Váš profit

O NÁS

M&S fair Agency s.r.o. – KDO JSME A ČEMU SE VĚNUJEME?MSFA logo finale

Jsme ryze česká společnost působící v oblasti energetiky a vzdělávání. Od liberalizace trhu se zabýváme snižováním nákladů za energie převážně u korporátních klientů. Přes obchodní zastoupení významných dodavatelů energií jsme se přetransformovali na nezávislou energeticko-poradenskou společnost.

Msfa snížení energií

Navrhujeme komplexní řešení, které zahrnuje jednak snižování spotřeby energií a také samotné snížení ceny pomocí hromadného nákupu.

Snížení spotřeb energií dosahujeme využitím jednoduchých nebo složitějších technologií. Před jakýmkoliv doporučením provádíme měření odběrů energií, porovnání jednotlivých možností a jasnou kalkulaci investičních nákladů na nákup technologie a její návratnost.

V portfoliu máme dnes jen prověřené výrobky od předních českých renomovaných společností z oblasti energetiky. Díky síti zkušených energetických specialistů jsme schopni poskytnout naše služby ve všech regionech České republiky.

V oblasti vzdělávání těžíme jak z naší dlouhodobé obchodní praxe a managementu, tak ze základních poznatků andragogiky v praxi. Zaměřujeme se na firemní vzdělávání, řízení pomocí cílů a komplexní rozvoj kompetentností především v obchodní oblasti.

M&S fair Agency s.r.o. – PROJEKT EU

V současné době pracujeme na projektu který je  spolufinancován Evropskou unií.

Jedná se o zpracování koncepčního návrhu experimentálního zařízení pracujícím na bázi ORC (Organizovaného Rankinova Cyklu) a pístového motoru na zemní plyn.

SPOJENÍ ORC S PÍSTOVÝM MOTOREM PRO KOMBINOVANOU VÝROBU ELEKTŘINY A TEPLA

3