M&S Fair
Zvyšujeme Váš profit

SNIŽÍME VÁM NÁKLADY NA ENERGIE


MSFA logo finale
ENERGETICKÉ PORADENSTVÍ – SNÍŽENÍ SPOTŘEB A CENY ENERGIÍ

V rámci našich služeb provádíme pro klienty monitoring energetických spotřeb a na tomto základě vypracujeme návrhy snížení energetických nákladů.

Jedná se o analýzu odběrného místa a instalaci dálkového měření teploty a spotřeb vody, plynu a elektřiny. Pomocí těchto informaci o průběhu spotřeb může náš klient sledovat a měnit chování svých zaměstnanců, odhalit neekonomická zařízení a zbytečné spotřeby, předejít havariím apod. Navíc jsme schopni navrhnout instalace zařízení, které vedou ke snížení energetické náročnosti objektů a to pomocí kogeneračních jednotek, modernizací kotelen, fotovoltaiky, fototermiky, výkonnými tepelnými čerpadly, spořiči vody, LED osvětlením atd. Pomocí těchto informací o průběhu spotřeby vypracujeme pro zákazníka výpočet reálné návratnosti navržené technologie. Samozřejmostí je i následný servis zařízení a potřeb klienta.

Produkty
SNÍŽENÍ CENY ELEKTŘINY A PLYNU

Dále se zabýváme snížením ceny za elektrickou energii a plyn jak pro maloodběratelský segment, tak pro velkoodběratele. Nabízíme kompletní cenové srovnání nejvýhodnějších dodavatelů elektrické energie a zemního plynu.

Pomůžeme Vám najít seriózního dodavatele s nejvýhodnějšími podmínkami a cenami. Využíváme naši lepší vyjednávací pozici vzhledem k objemům, které poptáváme. Ročně pro naše klienty poptáváme

Snízeni ceny plynu

3 500 000 MWh energií. Spravujeme tak našim klientům stovky odběrných míst.

Na základě roční spotřeby elektřiny nebo plynu vám vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Podle ní si můžete udělat představu o Vašich možnostech optimalizace nákladů za už tak drahé energie. Proč zbytečně platit víc za služby a energie než opravdu musíte? V konečném důsledku u seriózních alternativních dodavatelů jsou služby mnohdy kvalitnější oproti službám dominantních dodavatelů. Je to díky velkému zájmu o každého zákazníka a možnostem přizpůsobit se jeho potřebám. Navíc v tomto segmentu trhu je velmi důležitá konkurence, díky které se ceny energií dostávají níž a níž. Nenechte se zneužívat monopolním postavením některých firem a neznalostí možností v tomto oboru a využijte našich služeb.

Pošlete nám Vaše roční spotřeby elektřiny a plynu a během dvou dnů vám vypracujeme cenové porovnání nejvěelektrikatších dodavatelů v ČR. I u maloodběratelského segmentu jsme schopni zákazníkům zajistit větší úsporu než vám nabízejí různé internetové srovnávače. Navíc ceny dodavatelů průběžně sledujeme, a pokud by vybraný dodavatel změnil cenovou politiku, bezplatně Vám vybereme nového, který má v daném období pro vás nejzajímavější podmínky. V rámci našeho servisu Vám také zajistíme veškerou nutnou administrativu.

Pro středoodběratelský a velkoodběratelský segment zákazníků Vám na základě podkladů vypracujeme ke konkrétnímu datu nabídku od několika renomovaných partnerů. Díky výborným vyjednávacím pozicím jsme schopni zajistit nejen zajímavé ceny, ale i nadstandardní podmínky.

Potřebné podklady pro vypracování nabídky plynu u SO a VO
  • Měsíční spotřeby
  • Denní rezervovaná kapacita
  • Období, na které zemní plyn poptáváte
  • Tvorba ceny (fix, vzorcová cena)
Potřebné podklady pro vypracování nabídky elektřiny u VN
  • Hodinový diagram (dle distributora)
  • Období, na které elektrickou energii poptáváte
  • Obraťte se na profesionály, kteří vědí jak se na tak složitém trhu vyznat a jsou schopni rychle a pružně reagovat na vaše požadavky.
 Levný plyn
OBCHODNÍ PARTNEŘI

Mezi naše obchodní partnery patří nejen alternativní dodavatelé, kteří nakupují energie na spotových trzích, ale i samotní výrobci elektrické energie a těžaři plynu. Nakonec jakého partnera si pro spolupráci vyberete je jen na Vás. My vám poradíme, jaké jsou možnosti na trhu, a celou změnu dodavatele Vám administrujeme.

OZ ll

ENERGETIČNTÍ SPECIALISTÉ

Díky vyškoleným poradcům Vám nejen poradíme jakého dodavatele si pro spolupráci vybrat, ale také vám zaručujeme následný servis. Kdykoliv 
budete potřebovat s něčím poradit, nebo provést jakoukoli změnu Váš energetický poradce Vám ochotně problematiku vysvětlí, případně Vám pomůže s konkrétní změnou.

KONTAKT

Obchodní manažer pro Moravu                                                        Obchodní manažer pro Čechy

Mgr. Straka Luděk                                                                                   Václav Straka
Tel.: 725 444 345                                                                                     Tel.: 725 427 352
Email: strakal@msfa.cz                                                                          Email: strakav@msfa.cz

3